Chromix RGB:n kehyksinen näyttelypöytä hyllyllä LT-ALF120F-TA2
Välipalkki 120 mm Chromix™ RGB-kehyspöytä ominaisuudet 120 mm alumiiniset RGB-kehykset yhdistettynä hylly suunniteltu työkaluttomalle kokoonpanolle. Se tarjoaa dynaamisia RGB-valaistusefektejä, langatonta etäohjausta RGB-värien vaihtamiseen sekä integroidun säilytystoiminnon. Tukee yksipuolisia SEG-kangasgrafiikoita brändikuvien esittämiseen ja on varustettu modulaarisilla LED-valokoristeilla, mikä mahdollistaa saumattoman yhdistelmän SEG-valokirjaimen pöydän ja RGB-reunakehyksen pöydän välillä.
Tekniset tiedot
| Tuotenumero | LT-ALF120F-TA2 |
| Koko: | 1000x1000 mm |
| Kuvan koko: | 917 × 917 mm |
| Pakkauskoko: | 470 x 330 x 1150 mm |
| N.W.: | 26,5 kg |
| G.W.: | 32,5kg |
| PC/CTN: | 1CTN |
| LED-reunakehyksen paksuus: | 120mm |
| Syöttöjännite: | 100-240V / 50-60Hz |
| Tulostusjännite: | 24 V / 8,3 A |
| Teho: | 200W |
| Käyttöikä: | 50000tuntia |
| Julisteiden kiinnitys: | SEG |
| Julisteiden tulostusmuste: | UV/lämpösiirto/suorapainatuksella |
| Julisteaineisto: | Kangas |
| Sertifiikaatti: | CE, RoHS |
Etuoikeus
Se Lintel 120 mm Chromix™ RGB-kehyspöytä hyllyllä on RGB-valaistu kehysnäyttö, jossa on dynaaminen RGB-reunavalaisuus ja sisäänrakennettu hylly. Se tukee yksipuolista RGB-reunavalaisuutta ja yksipuolisia SEG-kangasgrafiikkakehyksiä sekä sisältää sisäisen hyllyn, joka soveltuu tuotteiden, esitteiden tai muiden esineiden näyttämiseen. Tätä yksikköä käytetään erinomaisesti messuilla, mainoskampanjoissa ja vähittäiskaupan näyttöissä.
① 120 mm:n alumiinikehys, napsautuslukitus, työkaluton kokoonpano, uudelleenkäytettävä rakenne
② RGB-kehys ja SEG-kangasgrafiikan kokoonpano 5 minuutissa
③ RGB-etäohjaus (64 sävyä ja 8 dynaamista valaistustilaa), piilotettu RGB-ohjauslaatikko
④ Langaton laturi integroitu pöydän pintaan
⑤ Yksipuolinen tulostettu SEG-kangasgrafiikka
⑥ Yksipuolinen RGB-reunakehys
⑦ Valinnainen sisäinen valokaistalepaketin, jolla valaistaan grafiikkaa takapuolelta
⑧ Useita alumiinikehyksen värejä saatavilla, mukaan lukien alumiinin hopeanväri, pintakäsittelyllä valkoinen tai musta
⑨ Trolley-Oxford-kassi, kevyt kuljetukseen
Tämä päivitys on ideaali niille, jotka haluavat saavuttaa voimakkaimman visuaalisen vaikutuksen pöytänäyttönsä avulla. RGB-kehyspöytänäyttö sisältää dynaamisen RGB-valaistuksen, jota ohjataan RGB-etäohjaimella. Voit vaihtaa väriä ja valaistustapoja helposti vastaamaan brändiidentiteettiäsi, kampanjateemojasi tai messutapahtuman tunnelmaa. Tämä dynaaminen RGB-valaistussuunnittelu ei ainoastaan houkuttele huomiota kaukaa, vaan myös vahvistaa brändimuistoa ja lisää tehokkaasti yleisön osallistumista messuissa ja vähittäiskaupan tapahtumissa.
Valinnainen sisäinen valokaistalepaketti on suunniteltu taustavalaisemaan painettua grafiikkaa LumaFrame LED-valokotelo-pöytänäytön sisältä, mikä luo kirkkaamman ja elävämmän näyttöpinnan. Vaikka RGB-ulokehys sisältyy vakiovarusteisiin, sisäisen LED-kaistan lisääminen auttaa valaisemaan koko grafiikkapaneelin, jolloin värit, graafinen suunnittelu ja brändäys näkyvät selkeämmin ja vaikutusvoimaisemmin messuhalleissa, vähittäiskaupan tiloissa ja heikommin valaistuissa ympäristöissä.
Tämä päivitys on ideaali, jos haluat saavuttaa voimakkaimman visuaalisen vaikutuksen pöytänäyttösi kautta. Ilman sisäistä taustavalaisua grafiikka näyttää hieman tummennettulta, kun taas valinnainen valokaistalepaketin avulla tuloste saa elävämmän ja tasaisemmin valaistun pinnan. Se on erinomainen vaihtoehto brändeille, jotka haluavat saavuttaa premium-tason takavalaisen pöytänäytön, jolla on lisää läsnäoloa ja erottuvaa vaikutusta. Ideaali messukojuihin, näyttösaliin, vastaanottoalueille ja tuotenäyttötiloihin.

RGB-kehyspöytä on nopea asentaa ja sitä on helppoa kuljettaa. Lintel sisältää ilmainen trolley-oxford-laukun varastointia ja kuljetusta varten. 120 mm Chromix™ RGB-kehyspöytä hyllyllä houkuttelee tehokkaasti kulkevien kuluttajien huomiota teidän messukoppanne kohdalla ja erottautuu selkeästi perinteisistä pöydistä. Ne eivät ainoastaan ylitä tavallisten pöytien suorituskykyä, vaan ne voivat myös auttaa brändiänne erottumaan muista painetuista näyttöistä.
Valo tekee mainoksestasi erilaisen
Chromix™ RGB-kehyslaskuri on suunniteltu seuraaviin käyttötarkoituksiin:
① Messukoppi
② Vähittäiskaupan näyttöpöydät
③ Ostoskeskuksen edistämistoimet
④ Tilapäisliikkeet
⑦ Tuotteen esittelyt
⑧ Baarit ja viihdepaikat
⑨ Brändimarkkinointitapahtumat
Käytettäpä nämä RGB-kehyslaskurit sitten vähittäiskaupassa tai messuilla, ne vahvistavat visuaalista vaikutusta ja luovat upottavia brändikokemuksia.

Kasvata liiketoimintaa Lintelin avulla















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN
















