Chromix RGB Fráma Bheagán Chroma LT-ALF120F-TA
An Lintel chromix 120mm TM Cuntar Tineas RGB tá aithne air go bhfuil solas dinimiciúil RGB aige, gur féidir é a thógáil gan uirlisí, tá rialtóir fóin leis, agus tá clár báis le heilimh ghaoithe ann. Ní ghlacann a struchtúr coinniollach ór le haghaidh cabhlach AC amuigh. Tacaíonn sé le taispeántas graiféach SEG ar dhá thaobh agus ar thaobh amháin chun do bhranda a thaispeáint, agus nuair a chuirtear leis na sreangacha LED modúlaí, bhaintear aontacht idéalach amach idir an gcuntar le haghaidh luchta leis an SEG agus an gcuntar le haghaidh tineas RGB.
Sonraíochtaí
| Uimhir Míre | LT-ALF120F-TA |
| Méid: | 1000x1000mm |
| Méid Grafach: | 917x917mm |
| Méid pacáistíochta: | 470x210x1150mm |
| N.W.: | 11.5kgs |
| G.W.: | 17.5KGS |
| PC/CTN: | 1CTN |
| Tine LED leis an gcríoch: | 120mm |
| Voltas Ionchuir: | 100-240V / 50-60Hz |
| Foltrom eisiúna: | 24 V / 8,3 A |
| Cumhacht: | 200W |
| Beocht Saoráide: | 50000uair |
| Socruithe an phoistir: | SEG |
| Inneall chlóphartha an phoistir: | UV / Iascadh teochta / Priontáil dhíreach isteach |
| Materail an phoistéir: | Éadach |
| Céim: | CE, RoHS |
Buntáist
Dearnaítear an Cuntasróda Chromix RGB 120mm do thaispeántais, imeachtaí, spásanna a d’fheictear i ndíoláin agus cur chun cinn. Tá an bhealach beag 120mm agus an fráma RGB faoi smacht fóin le haghaidh ionada branda a tharraingíonn an tsúil, agus is féidir é a chomhshó le campáiní éagsúla, le spásanna éagsúla nó le dathanna branda. Bunaithe ar struchtúr an Chuntasróda Light Box SEGPRO, tacaíonn sé le comhlachadh gan uirlisí agus tá leictreolaíocht RGB ar dhá thaobh. Athraigh taispeántais staighre go dtí taispeántais dheinimh. I gcomparáid le cásanna taispeántais lightbox SEG caighdeánach, soláthraíonn an cuntasróda fráma RGB eféachtaí leictreolaíochta deimhneacha agus dathaithe chun éifeacht an fhógraíochta a fheabhsú agus aird níos mó a tharraingt ar thurasóirí.
① Fráma alúmanaim 120mm, dearadh le scannán gcaithnín, comhlachadh gan uirlisí, tógáil atá in ann a úsáid arís
② Comhlachadh na fráma RGB agus an ghrafach SEG ar fhabraic i 3 nóiméad
④ Rialtóir RGB faoi smacht fóin (64 dath agus 8 mód leictreolaíochta deimhneach), bosca rialaithe RGB folaithe
⑤ Luchaireoir gan sraitheáin intégráilte sa bhord
⑤ Rogha grafach a bhfuil sé clóite ar fhabraic SEG ar taobh amháin nó ar dhá thaobh
⑥ Roghainn ar bhaisc leathchraiceann nó dhá thaobh le RGB ar an iomlán
⑦ Roghainn ar chuid solais istigh a úsáid chun do ghrafacha a thaispeáint ón taobh istigh
⑧ Tá rogha leathan d’dhathanna alúiminiam ar fáil, lena n-áirítear alúiminiam airgead, bán le códáil cumhachta nó dubh
⑨ Mála Oxford ar gcarraig, éasca le tógáil
Tá an rogha ar chuid solais istigh deartha chun an ghrafach a phriontáil a thaispeáint ón taobh istigh den chuntair LumaFrame LED Lightbox, ag cruthú aghaidh taispeántais soiléire agus níos beachta. Cé go mbíonn an fráma seachtrach RGB san áireamh mar chaighdeán, cuireann an cur isteach ar an sreang LED istigh solas ar an mbord ghrafach iomlán ionas go mbeidh dathanna, ealaíne agus brandaí níos soiléire agus níos tionchairí i hallaí taispeántais, i spásanna aonair agus i timpeallachtaí ina bhfuil an solas níos lú.
Is é seo an leasú is fearr má theastaíonn an tionchar radharcach láidre ó do thaispeántas ar an gcuntar uait. Gan solas istigh, beidh an ghrafach beagán dorchra, ach cuireann an tacar solais roghnach an priontáil i mbun le críochnú soiléir cothromúil. Is rogha iontach é seo do bhrandaí atá ag iarraidh taispeántas ar an gcuntar le solas istigh a thugann dea-mhéid uirthi agus tionchar suntasach. Is é seo an rogha is fearr do sheoladh taispeántais, do sheomraí taispeána, do réimsí fáilte, agus do shpásanna taispeána táirgí.

Cuir an Chromix RGB Frame LED Lightbox Counter le cúlra 120mm RGB chomhfhreagrach ón raon taispeántais le solas istigh chéanna chun taispeántas nó suíomh reatail níos mó tionchair a chruthú. Taispeántas LED Lightbox Stand, a thugann roghanna saor in aisce duit chun chúlra marcachta chothromaithe a chruthú timpeall do chuntar.
Mar an gcás le córas an leictheoige SEGPRO, is féidir an t-áis an áis leictreach RGB a úsáid go neamhspleách nó a chombhaint le cúpla áis eile chun áiseanna taispeántais i mbhform L a chruthú. Mar gheall ar an modhlúilíocht atá i ngach proifíl, is féidir é a shuiteáil i dtimpiste gearr. Is éasca é a thransportáil le baga Oxford ar rothar don úsáid thráchtála athráite.
Tugann solas do phóstaeir an difríocht
Dearcann an cuntasóir freimse Chromix™ RGB do:
① Bothán taispeántais trádála
② Taispeántais siopaí a d’oibríonn i mbuncairt
③ Promóití ionad siopadóireachta
④ Siopanna tarrthaithe
⑤ Láithreacha eisiúna táirgí
⑧ Barra agus áiteanna taitneamh
⑦ Taispeántais margú laistigh de bhranda
Cibé a úsáidtear iad, i siopaí nó i dtaispeántais, méadaíonn na cuntasóirí freimse RGB an tionchar radharcach agus cruthaíonn taithí branda a thagann isteach i gceann an fheachta.

Tiomsú Fás Le Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














