Cadru perimetral Chromix RGB cu iluminare perimetrală LT-ALF120F-TA
Rama 120 mm Chromix TM Cadru RGB pentru bancă dispune de iluminare RGB dinamică, asamblare fără unelte, telecomandă și o suprafață de lucru cu încărcare fără fir. Structura sa conductivă din cupru nu necesită cabluri externe de curent alternativ. Suportă afișaje grafice cu panze SEG pe o singură față sau pe ambele fețe pentru a evidenția marca dvs. și, atunci când este combinat cu benzi LED modulare, realizează o integrare perfectă între bancul cu cutie luminată SEG și bancul cu cadru perimetral RGB.
Specificații
| Cod produs | LT-ALF120F-TA |
| Dimensiune: | 1000x1000mm |
| Dimensiune grafică: | 917x917 mm |
| Dimensiune ambalare: | 470x210x1150 mm |
| G.N.: | 11.5kg |
| G.W.: | 17,5 kg |
| PC/CTN: | 1CTN |
| Grosimea cadrelor LED cu iluminare pe contur: | 120mm |
| Tensiune de intrare: | 100-240V / 50-60Hz |
| Tensiune de ieșire: | 24 V / 8,3 A |
| Putere: | 200W |
| Durata de viață a serviciului: | 50000 de ore |
| Fixare afiș: | SEG |
| Cerință pentru imprimarea afișelor: | UV / Transfer termic / Imprimare prin injecție directă |
| Material pentru afiș: | Material |
| Certificat: | CE, RoHS |
Avantaj
Contorul de cadru RGB Chromix de 120 mm este conceput pentru expoziții, evenimente, spații comerciale și campanii promoționale. Cadrele sale subțiri de 120 mm și cadru RGB controlat la distanță creează un punct focal atrăgător pentru marcă și pot fi personalizate în funcție de diverse campanii, spații sau culori ale mărcii. Bazat pe structura de asamblare a contorului SEGPRO Light Box, acesta permite asamblarea fără unelte și este dotat cu iluminare RGB bilaterală pe margini. Transformă afișajele statice în afișaje dinamice. Comparativ cu cazurile standard de afișaj luminos SEG, acest contor cu cadru RGB oferă efecte de iluminare colorate și dinamice, pentru a spori eficacitatea publicitară și a atrage mai multă atenție din partea vizitatorilor.
① Cadru din aluminiu de 120 mm, design cu blocare prin clic, asamblare fără unelte, construcție reutilizabilă
② Asamblare a cadrului RGB și a graficii textile SEG în 3 minute
④ Cadru RGB controlat la distanță (64 de nuanțe și 8 moduri dinamice de iluminare), cutie de comandă RGB ascunsă
⑤ Încărcător fără fir integrat în suprafața mesei
⑤ Grafică textilă SEG imprimată, opțional pe o singură față sau pe ambele fețe
⑥ Cadru perimetral RGB opțional cu o singură față sau cu două fețe
⑦ Kit opțional de benzi luminoase interne pentru iluminarea din spate a graficelor dvs.
⑧ Sunt disponibile mai multe culori pentru cadru din aluminiu, inclusiv argintiu, alb cu pudră electrostatică sau negru
⑨ Geantă troler din Oxford, ușoară pentru transport
Kitul opțional de benzi luminoase interne este conceput pentru a ilumina din spate graficul imprimat din interiorul standului luminos LumaFrame LED Lightbox Counter, oferind o suprafață de afișare mai strălucitoare și mai vibrantă. Deși cadru perimetral RGB este inclus ca standard, adăugarea benzii LED interne contribuie la iluminarea întregului panou grafic, astfel încât culorile, ilustrațiile și identitatea de marcă apar mai clare și mai impactante în sălile de expoziții, spațiile comerciale și mediile cu iluminare redusă.
Această actualizare este ideală dacă dorești cel mai puternic efect vizual din partea afișajului tău de la tejghea. Fără iluminare internă, grafica va apărea ușor mai întunecată, în timp ce kitul opțional de benzi luminoase aduce imprimarea la viață, oferind o finisare iluminată mai uniformă. Este o alegere excelentă pentru mărcile care doresc să obțină un afișaj premium iluminat de la tejghea, cu o prezență sporită și un impact deosebit. Ideal pentru standurile de expoziție, sălile de expoziție, zonele de recepție și spațiile de afișare a produselor.

Combinați cutia luminată LED cu cadru Chromix RGB pentru tejghele cu un fundal potrivit cu cadru RGB de 120 mm din aceeași gamă de afișaje iluminate, pentru a crea un setup de expoziție sau retail mai impresionant. Suport pentru afișaj luminat LED, oferindu-vă opțiuni flexibile de creare a unui fundal coordonat, marcat, în jurul tejghelei.
La fel ca sistemul de panou luminos SEGPRO, contorul RGB Frame poate fi utilizat independent sau combinat cu mai mulți contori pentru a crea standuri de afișare în formă de L. Deoarece toate profilele sunt modulare, acesta poate fi montat într-un timp scurt. Este ușor de transportat cu ajutorul unui sac Oxford montat pe troler, pentru utilizare comercială repetată.
Lumina face posterul tău diferit
Numărătorul cu cadru RGB Chromix™ este conceput pentru:
① Standuri la târguri comerciale
② Afișaje în magazinele cu amănuntul
③ Promoții în centre comerciale
④ Magazine efemere
⑦ Lansări de produse
⑧ Baruri și locuri de divertisment
⑨ Evenimente de marketing pentru branduri
Indiferent dacă este utilizat în domeniul comerțului cu amănuntul sau al expozițiilor, acești numărători cu cadru RGB sporesc impactul vizual și creează experiențe de marcă imersive.

Stimulează Creșterea Cu Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














