Chromix RGB robni okvir za števec LT-ALF120F-TA
Lintel 120 mm Chromix TM RGB okvir za pult ponuja dinamično RGB osvetlitev, sestavo brez orodja, daljinski upravljalnik in površino za brezžično polnjenje. Njegova bakrena prevodna struktura ne potrebuje zunanjih izmeničnih napetostnih kablov. Podpira dvosmerni in enosmerni prikaz grafičnih slik na tkanini SEG za predstavitev vaše blagovne znamke; ko je združen z modularnimi LED trakovi, doseže popolno enotnost med svetlobnim ohišjem SEG in računalniškim pultom z RGB robom.
Specifikacije
| Stavka št. | LT-ALF120F-TA |
| Velikost: | 1000x1000 mm |
| Velikost grafične podobe: | 917 × 917 mm |
| Velikost pakiranja: | 470 × 210 × 1150 mm |
| N.T.: | 11.5kg |
| Bruto teža: | 17,5 kg |
| Št. kosov/karton: | 1 karton |
| Debelina LED robovne okvirje: | 120mm |
| Vhodna napetost: | 100-240V / 50-60Hz |
| Izhodno napetost: | 24 V / 8,3 A |
| Moč: | 200W |
| Službeni življenjski čas: | 50000 ur |
| Prilepitev plakatov: | SEG |
| Tiskalni barvniki za plakate: | UV / prenos toplote / direktno brizganje |
| Material za plakat: | Tkanina |
| Potrdilo: | CE, RoHS |
Prednost
Števec z RGB okvirjem Chromix 120 mm je zasnovan za razstave, dogodke, trgovinske prostore in promocije. Njegov tanki okvir širine 120 mm in daljinsko krmiljen RGB okvir ustvarjata privlačno vizualno središče za blagovno znamko ter jih je mogoče prilagoditi različnim kampanjam, prostorom ali barvam blagovne znamke. Temelji na sestavni strukturi svetlobnega ohišja SEGPRO in omogoča sestavo brez orodja ter vključuje dvosmerno robno RGB osvetlitev. Spremenite statične prikaze v dinamične. V primerjavi s standardnimi svetlobnimi ohišji SEG ponuja ta RGB okvirni števec dinamične, obarvane osvetlitvene učinke, ki izboljšajo učinkovitost oglaševanja in privlačijo večjo pozornost obiskovalcev.
① Aluminijasti okvir 120 mm, zasnova s klikalno zaklepanjem, sestava brez orodja, ponovno uporabna konstrukcija
② Sestava RGB okvira in SEG platnenega grafičnega elementa v 3 minutah
③ Daljinsko krmiljen RGB sistem (64 odtenkov in 8 dinamičnih načinov osvetlitve), skrito krmilno polje RGB
④ Brezžično polnilno postajico integrirano v površino mize
⑤ Po izbiri eno- ali dvosmerni tiskani SEG platneni grafični element
⑥ Izbirna enostranska ali dvostranska RGB robna okvirja
⑦ Izbirni notranji svetlobni trak za osvetlitev vaših grafičnih elementov
⑧ Na voljo je več barvnih izvedb aluminijastega okvirja, vključno z aluminijastim srebrnim, pršenim belim ali črnim
⑨ Vozilček z oksfordsko torbo, lahek za prenašanje
Izbirni notranji svetlobni trak je zasnovan tako, da osvetli natisnjeno grafiko iz notranjosti LED lučne plošče LumaFrame LED Lightbox Counter, kar omogoča svetlejšo in bolj živahno prikazno površino. Čeprav je RGB zunanji okvir vključen kot standardna oprema, dodatni notranji LED trak omogoča osvetlitev celotne grafične plošče, zaradi česar barve, ilustracije in blagovne znamke izgledajo jasnejše in bolj vplivne na sejmih, v trgovinah ter v prostorih z nižjo osvetlitvijo.
Ta nadgradnja je idealna, če želite najmočnejši vizualni učinek s svoje štande za izložbo na pultu. Brez notranje osvetlitve bo grafika izgledala nekoliko temnejša, medtem ko komplet dodatne svetlobne trakove oživi tisk z enakomernim osvetljenim končnim učinkom. To je odlična izbira za blagovne znamke, ki želijo doseči premium izložbeno štando na pultu z osvetlitvijo, ki zagotavlja dodatno prisotnost in izstopajoč učinek. Idealno za razstavne stojala, salon za prikaz vozil, sprejemne prostore in prostore za izložbo izdelkov.

Združite Chromix RGB okvirno LED svetlobno štando za izložbo na pultu z ujemajočim se 120 mm RGB okvirnim ozadjem iz iste serije osvetljenih prikaznih naprav, da ustvarite bolj vplivno razstavno ali trgovsko postavitev. LED svetlobna štanda za izložbo, ki vam omogoča fleksibilne možnosti za ustvarjanje usklajenega, znamensko obarvanega ozadja okoli vašega pulta.
Kot sistem svetlobnih ohišij SEGPRO se lahko RGB okvirna blagovna miza uporablja neodvisno ali pa se kombinira z več mizami za ustvarjanje L-oblikovanih izložbenih miz. Ker so vsi profili modularni, se miza hitro namesti. Za ponovno komercialno uporabo jo je enostavno prenašati v tovorni torbi iz oksforda.
Svetloba naredi vaš plakat drugačen
Chromix™ RGB okvirni števec je zasnovan za:
① Stojala na strokovnih sejmih
② Izložbene prikaze v trgovinah
③ Promocije v nakupovalnih središčih
④ Hitre trgovine (pop-up trgovine)
⑦ Zaganjanje novih izdelkov
⑧ Barove in zabavne objekte
⑨ Dogodke za trženje blagovnih znamk
Ne glede na to, ali se uporabljajo v trgovini ali na razstavah, ti RGB okvirni števci izboljšajo vizualni učinek in ustvarjajo vtaknjene izkušnje znamke.

Spodbujaj rast z Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














