Chromix RGB robni okvir za pult z policami LT-ALF120F-TA2
Lintel 120 mm Chromix™ RGB okvirna konstrukcija za štetje značilnosti 120 mm aluminijaste RGB okvirne konstrukcije v paru z polica zasnovana za sestavo brez orodja. Ponuja dinamične RGB svetlobne učinke, brezžično daljinsko upravljanje za preklop med RGB barvami ter vgrajeno funkcijo shranjevanja. Podpira enostranske SEG platneni grafične plošče za prikaz blagovnih znamk in je opremljena z modularnimi LED svetlobnimi trakovi, s čimer doseže brezšivno združitev SEG svetlobnega ohišja za štetje in RGB robovne okvirne konstrukcije za štetje.
Specificacije
| Stavka št. | LT-ALF120F-TA2 |
| Velikost: | 1000x1000 mm |
| Velikost grafične podobe: | 917 × 917 mm |
| Velikost pakiranja: | 470 × 330 × 1150 mm |
| N.T.: | 26,5 kg |
| Bruto teža: | 32,5 kg |
| Št. kosov/karton: | 1 karton |
| Debelina LED robovne okvirje: | 120mm |
| Vhodna napetost: | 100-240V / 50-60Hz |
| Izhodno napetost: | 24 V / 8,3 A |
| Moč: | 200W |
| Službeni življenjski čas: | 50000 ur |
| Prilepitev plakatov: | SEG |
| Tiskalni barvniki za plakate: | UV / prenos toplote / direktno brizganje |
| Material za plakat: | Tkanina |
| Potrdilo: | CE, RoHS |
Prednost
The Lintel 120 mm Chromix™ RGB okvirna konstrukcija za štetje z policami je prikazna postavka z RGB svetlobnim okvirjem z dinamično RGB robno osvetlitvijo in vgrajeno policami. Podpira enostransko RGB robno osvetlitev in enostranske SEG platnenih grafičnih prikazov ter vključuje notranje police, primerni za izpostavljanje izdelkov, brošur ali drugih predmetov. Ta enota je idealna za uporabo na razstavah, oglaševalskih kampanjah in prikazih v trgovinah.
① Aluminijasti okvir 120 mm, zasnova s klikalno zaklepanjem, sestava brez orodja, ponovno uporabna konstrukcija
② Sestava RGB okvirja in SEG tkaninastega grafičnega elementa v 5 minutah
③ Daljinsko krmiljen RGB sistem (64 odtenkov in 8 dinamičnih načinov osvetlitve), skrito krmilno polje RGB
④ Brezžično polnilno postajico integrirano v površino mize
⑤ Enostранski tiskani grafični prikaz na SEG platnu
⑥ Enostranski RGB obrobni okvir
⑦ Izbirni notranji svetlobni trak za osvetlitev vaših grafičnih elementov
⑧ Na voljo je več barvnih izvedb aluminijastega okvirja, vključno z aluminijastim srebrnim, pršenim belim ali črnim
⑨ Vozilček z oksfordsko torbo, lahek za prenašanje
Ta nadgradnja je idealna za tiste, ki iščejo najmočnejši vizualni učinek svoje izložbene plošče na pultu. RGB okvirna plošča ima dinamično RGB osvetlitev, ki se nadzoruje prek oddaljenega RGB krmilnika. Barve in načine osvetlitve lahko enostavno spremenite, da se prilagodijo identiteti blagovne znamke, temam kampanje ali atmosferi razstave. Ta dinamična RGB osvetlitev ne le privlači pozornost iz daljave, temveč tudi izboljša spomin na blagovno znamko in učinkovito poveča vključenost obiskovalcev na strokovnih sejmih in trgovskih dogodkih.
Izbirni notranji komplet svetlobnih trakov je zasnovan tako, da osvetli tiskano grafiko od znotraj izložbene plošče LumaFrame LED Lightbox Counter, kar omogoča svetlejšo in bolj živahno prikazno površino. Čeprav je RGB zunanji okvir vključen kot standardna oprema, dodajanje notranjega LED traku omogoča osvetlitev celotne grafične plošče, zaradi česar barve, umetniška dela in blagovna identiteta izgledajo jasnejše in bolj učinkovite v razstavnih dvoranah, trgovskih prostorih ter v okoljih z nižjo osvetlitvijo.
Ta nadgradnja je idealna, če želite najmočnejši vizualni učinek s svoje štande za izložbo na pultu. Brez notranje osvetlitve bo grafika izgledala nekoliko temnejša, medtem ko komplet dodatne svetlobne trakove oživi tisk z enakomernim osvetljenim končnim učinkom. To je odlična izbira za blagovne znamke, ki želijo doseči premium izložbeno štando na pultu z osvetlitvijo, ki zagotavlja dodatno prisotnost in izstopajoč učinek. Idealno za razstavne stojala, salon za prikaz vozil, sprejemne prostore in prostore za izložbo izdelkov.

RGB okvirni štand se hitro namesti in je lažje prenašati. V komplet vključujemo brezplačno oksfordsko torbo na kolescih za shranjevanje in prevoz. 120 mm Chromix™ RGB okvirni štand s policami učinkovito privlači pozornost potencialnih kupcev, ki mimo vašega stenda hodijo, in je opaznejši od tradicionalnih štandov. Ne le da presegajo zmogljivost običajnih štandov, temveč lahko tudi pomagajo vaši blagovni znamki izstopiti med drugimi tiskanimi prikazi.
Svetloba naredi vaš plakat drugačen
Chromix™ RGB okvirni števec je zasnovan za:
① Stojala na strokovnih sejmih
② Izložbene prikaze v trgovinah
③ Promocije v nakupovalnih središčih
④ Hitre trgovine (pop-up trgovine)
⑦ Zaganjanje novih izdelkov
⑧ Barove in zabavne objekte
⑨ Dogodke za trženje blagovnih znamk
Ne glede na to, ali se uporabljajo v trgovini ali na razstavah, ti RGB okvirni števci izboljšajo vizualni učinek in ustvarjajo vtaknjene izkušnje znamke.

Spodbujaj rast z Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN
















