Хромикс РГБ Едге Фрејм Цонтер ЛТ-АЛФ120Ф-ТА
Линтел 120 мм Хромикс ТМ РГБ бројилац оквира има динамично РГБ осветљење, монтажу без алата, удаљено управљање и бежично пуњење. Његова бакарна проводна структура не захтева спољне каблове за променљиве струје. Подржава двостране и једностране СЕГ графичке екране од тканине како би се приказивао ваш бренд, а када се комбинује са модуларним ЛЕД тракама, постиже савршено јединство између СЕГ бројача светлокоши и РГБ бројача рама.
Спецификације
| Предмет број. | ЛТ-АЛФ120Ф-ТА |
| Величина: | 1000х1000мм |
| Величина графике: | 917х917мм |
| Величина паковања: | 470х210х1150мм |
| Н.В.: | 11,5 кг |
| Г.В.: | 17,5 кг |
| ПЦ/ЦТН: | 1ЦТН |
| Дебљина рамке ЛЕД ивице: | 120 мм |
| Улазни напон: | 100-240В / 50-60ХЗ |
| Излазни напон: | 24в / 8.3А |
| Моћ: | 200 Ват |
| Живот: | 50000sati |
| Постер фиксација: | СЕГ |
| Мастила за штампу афиша: | УВ / пренос топлоте / директна инжекција |
| Материјал за плакате: | Тканина |
| Сертификат: | ЦЕ, РоХС |
Предност
120 мм Хромикс РГБ бројич оквира дизајниран је за изложбе, догађаје, малопродајне просторе и промоције. Његова танка 120 мм рамка и РГБ оквир са удаљеним управљањем стварају привлачну фокусну тачку бренда и могу се прилагодити различитим кампањама, просторима или бојама бренда. На основу структуре монтажа СЕГПРО Light Box Counter, подржава монтажу без алата и има двострано РГБ осветљење. Преобразите статичке екране у динамичне. У поређењу са стандардним СЕГ екранима за светлост, овај РГБ бројич оквира нуди динамичне, обојене ефекте осветљења како би се повећала ефикасност оглашавања и привукло више пажње посетилаца.
1 120 мм Алуминијумски оквир, дизајн за закључавање, без алата Монтажа, конструкција за више пута коришћење
2 РГБ оквира и СЕГ тканина графичка монтажа у 3 минута
3 РГБ дистанцијски контролисано (64 нијансе и 8 динамичких начина осветљења), скривена РГБ контролна кутија.
4 Бежични пуњач интегрисан у сто
5 Опционална једно или двострана СЕГ тканина штампана графичка
6 Неопходно Једнострани или двострани РГБ рам
7 Опционални интерни светлост трака комплет за позадину осветљење своје графике
8 Доступне су више боје алу рама, укључујући алу сребро, бело или црно
9 Оксфордска торба, лага за превоз
Опционални интерни светлостни листић је дизајниран да позадину осветљи штампану графику изнутра ЛУМАФРАМЕ ЛЕД ЛАЙТБОКС Цунтера, стварајући светлији, живитеји изглед екрана. Иако је РГБ спољни оквир укључен као стандард, додавање унутрашње ЛЕД траке помаже осветљавању целокупне графичке панеле тако да се боје, уметничка дела и брендинг појављују јасније и утицајније у изложбеним салима, малопродајним просторима и срединама са малим
Ова надградња је идеална ако желите најјачи визуелни ефекат са екрана. Без унутрашњег позадинског осветљења, графика ће изгледати мало тамније, док опционални комплет светлих трака оживљава штампу са равномерније осветљеним завршном оцјеном. То је одличан избор за брендове који желе да постигну премијум ретро осветљен дисплей са додатним присуством и изузетним утицајем. Идеално за изложбене стенде, изложбене сале, рецепционе просторе и просторе за излагање производа.

Удвојите Цхромикс РГБ Рам ЛЕД Лайтбокс Цунтер са одговарајућом 120 мм РГБ рамком позадине из истог осветљеног распона екрана како бисте створили утицајнији изложбени или малопродајни подешавање. ЛЕД Лайтбокс Дисплеј Стенд, који вам даје флексибилне опције за креирање координисане брендиране позадине око вашег бројача.
Као и систем светлобука СЕГПРО, РГБ бројич оквира може се користити самостално или у комбинацији са више бројила за стварање Л-облика бројача екрана. Пошто су сви профили модуларни, може се поставити у кратком времену. Лако се превози тролејским Оксфорд торбом за понављајућу комерцијалну употребу
Светлост чини ваш плакат другачијим
Члановилац оквира ChromixTM RGB је дизајниран за:
1 Сајамски стенд
2 Витрине у малопродајним продавницама
3 Промоције у трговачким центрима
4 Поп-уп продавнице
5 Покушај за лансирање производа
6 Бар и забавна места
7 Маркетиншке догађаје
Без обзира да ли се користе за малопродају или изложбе, ови бројичи ОРГБ оквира побољшавају визуелни утицај и стварају иммерзивно искуство бренда.

Покушајте да подстакнете раст са Линтел















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














