Цхромикс РГБ Цхаме Цунтер са полицом ЛТ-АЛФ120Ф-ТА2
Линтел 120 мм Хромикс TM РГБ бројилац оквира особности 120 мм алуминијумски РГБ оквири упарени са раф дизајниран за монтажу без алата. Она нуди динамичне РГБ ефекте осветљења, бежично даљинско управљање за пребацивање РГБ боја и интегрисану функционалност складиштења. Подржавајући једнострану СЕГ тканину за приказивање слике бренда и опремљен модуларним ЛЕД светланим тракама, постиже семеран спој СЕГ бројача светлових кутија и РГБ бројача ивице.
Спецификације
| Предмет број. | ЛТ-АЛФ120Ф-ТА2 |
| Величина: | 1000х1000мм |
| Величина графике: | 917х917мм |
| Величина паковања: | 470х330х1150мм |
| Н.В.: | 26,5 кг |
| Г.В.: | 32,5 кг |
| ПЦ/ЦТН: | 1ЦТН |
| Дебљина рамке ЛЕД ивице: | 120 мм |
| Улазни напон: | 100-240В / 50-60ХЗ |
| Излазни напон: | 24в / 8.3А |
| Моћ: | 200 Ват |
| Живот: | 50000sati |
| Постер фиксација: | СЕГ |
| Мастила за штампу афиша: | УВ / пренос топлоте / директна инжекција |
| Материјал за плакате: | Тканина |
| Сертификат: | ЦЕ, РоХС |
Предност
У Линтел 120 мм Хромикс TM РГБ Рамовни бројич са полицом је РГБ рамови за приказивање светлости са динамичким РГБ осветљењем и интегрисаном полицом. Подржава једнострано РГБ осветљење и једнострано СЕГ графичко приказивање тканине, и укључује унутрашње полице погодне за приказивање производа, брошура или других предмета. Ова јединица је идеална за употребу на изложбама, рекламним кампањама и на изложбима у продавницама.
1 120 мм Алуминијумски оквир, дизајн за закључавање, без алата Монтажа, конструкција за више пута коришћење
2 РГБ оквира и СЕГ тканина графичка монтажа у 5 минута
3 РГБ дистанцијски контролисано (64 нијансе и 8 динамичких начина осветљења), скривена РГБ контролна кутија.
4 Бежични пуњач интегрисан у сто
5 Једнострана графичка штампа са ТЕГ тканине
6 Једнострани РГБ рам
7 Опционални интерни светлост трака комплет за позадину осветљење своје графике
8 Доступне су више боје алу рама, укључујући алу сребро, бело или црно
9 Оксфордска торба, лага за превоз
Ова надградња је идеална за оне који желе најјачи визуелни утицај са свог дисплеја. Рамац за РГБ рамке има динамичко РГБ осветљење које се контролише преко РГБ даљинског контролера. Можете лако променити боје и режиме осветљења како бисте одговарали идентитету бренда, теми кампање или атмосфери изложбе. Овај динамичан РГБ дизајн осветљења не само да привлачи пажњу издалека већ и повећава повратак на бренд, ефикасно повећавајући ангажовање публике на састанцима и малопродајним догађајима.
Опционални интерни комплет за лаке траке дизајниран је да осветли штампану графику изнутра ЛУМАФРАМЕ ЛЕД ЛАЙТБОКС Цунтера, стварајући светлији, живитеји изглед екрана. Док је РГБ спољни оквир укључен као стандард, додавање унутрашње ЛЕД траке помаже осветљавању целокупне графичке панеле тако да боје, уметничка дела и брендинг изгледају јасније и утицајније у изложбеним салима, малопродајним просторима и срединама са малим освет
Ова надградња је идеална ако желите најјачи визуелни ефекат са екрана. Без унутрашњег позадинског осветљења, графика ће изгледати мало тамније, док опционални комплет светлих трака оживљава штампу са равномерније осветљеним завршном оцјеном. То је одличан избор за брендове који желе да постигну премијум ретро осветљен дисплей са додатним присуством и изузетним утицајем. Идеално за изложбене стенде, изложбене сале, рецепционе просторе и просторе за излагање производа.

РГБ бројич оквира је брз за инсталирање и лак за транспорт. Линтел укључује бесплатну колачу Оксфордску торбу за складиштење и транспорт. 120 мм Хромикс TM РГБ рам бројич са полицом је ефикасан у привлачењу пажње од потрошача који пролазе поред вашег станала и истакнутији је од традиционалних бројича. Они не само да су бољи од нормалних бројевача, већ могу и помоћи вашем бренду да се истакне од других штампаних екрана.
Светлост чини ваш плакат другачијим
Члановилац оквира ChromixTM RGB је дизајниран за:
1 Сајамски стенд
2 Витрине у малопродајним продавницама
3 Промоције у трговачким центрима
4 Поп-уп продавнице
5 Покушај за лансирање производа
6 Бар и забавна места
7 Маркетиншке догађаје
Без обзира да ли се користе за малопродају или изложбе, ови бројичи ОРГБ оквира побољшавају визуелни утицај и стварају иммерзивно искуство бренда.

Покушајте да подстакнете раст са Линтел















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN
















