Chromix RGB ирмүүн хүрээний тоолуур LT-ALF120F-TA
Линтел 120 мм Chromix TM RGB хүрээний тоолуур динамик RGB гэрлэлт, хэрэгсэлгүй суурьлуулалт, удаан зайн удирдлагын төхөөрөмж, утасгүй цахилгаанжуулалтын хүснэгт дээрх төхөөрөмжийг агуулна. Түүний зэс дамжуулагч бүтцэд гадаад AC кабель шаардагдаж уу. Түүн дээр хоёр талд болон нэг талд SEG даавуун графикалын дисплеи бүрдүүлж, таны брендийг үзүүлж болно; модуль LED зурваснуудтай хослуулж, SEG гэрлэн дисплейн тоолуур ба RGB ирмүүний тоолуур хоорондын бүтэн нэгдлийг бүтээдэг.
Техникийн шаардлагууд
| Барааны дугаар | LT-ALF120F-TA |
| Хэмжээ: | 1000x1000 мм |
| Зурагт материалийн хэмжээ: | 917x917 мм |
| Пакках зураас: | 470x210x1150 мм |
| Нэгж өрөө: | 11.5кг |
| Үндсэн өрөө: | 17.5 кг |
| PC/CTN: | 1CTN |
| LED ирмэгийн хүрдний зузаан: | 120 мм |
| Оролтын электрик хэрэглээ: | 100–240 В / 50–60 Гц |
| Гаралт хувьсагч: | 24 В / 8,3 А |
| Эрчим хүч: | 200W |
| Ашиглалтын хугацаа: | 50000 цаг |
| Постерийн бэхлэлт: | SEG |
| Постерийн хэвлэлтийн боорцог: | Хэт ягаан туяа / Дулаан дамжуулалт / Шууд тунгалаг хэвлэх |
| Постерийн материал: | Эдлэл |
| Гэрчилгээ: | CE, Rohs |
Давуу тал
120 мм-ийн Chromix RGB хүрээлэн бүсгүйдүүр нь үзисгүүр, арга хэмжээ, дэлгүүрүүд болон хувиархан хөдөлмөрт зориулж бүтээдгүй. Түүний тун нарийн 120 мм-ийн хүрээлэн бүсгүйдүүр ба холоос удаах RGB хүрээлэн бүсгүйдүүр нь анхаарлын төв цэг болой, брэндийн илтгэлч бүтээдгүй; түүнийг үзисгүүр, орон зайн шинж чанар, брэндийн өнгөд тохируулж болой. SEGPRO Light Box Counter-ын цуглуулалтын бүтэц дээр суурилж, хэрэгсэлгүй цуглуулалт хийж болой, хоёр талд гүрвэлзүүр RGB гэрэлтүүртэй. Статик дисплейг динамик дисплейд хувиргай. Хэдийгүй стандарт SEG гэрэлтүүрт дисплей кейсүүдтэй харьцуулж, энэ RGB хүрээлэн бүсгүйдүүр нь рекламын үр дүнг нэмэгдүүр, илүү олон посетын анхаарлыг татах динамик, өнгөт гэрэлтүүрт эффект үзүүлдгүй.
① 120 мм-ийн алюминий хүрээлэн бүсгүйдүүр, хүрээлэн бүсгүйдүүрт хүртүүр холбогч дизайн, хэрэгсэлгүй цуглуулалт, дахин ашиглаж болой бүтэц
② RGB хүрээлэн бүсгүйдүүр ба SEG дархан хувцасын зурагт хийгдсэн дисплейг 3 минутанд цуглуулай
④ RGB холоос удаах (64 өнгө ба 8 динамик гэрэлтүүрт горим), нууцлагдсан RGB удирдлагын хайрцаг
④ Дархан хавтгай дээр интеграцилан бүтээдгүй утасгүй цэнхэрлүүр
⑤ Сонгож авах болой: SEG дархан хувцасын нэг талд юм уу хоёр талд хэвлэдгүй зураг
⑥ Сонгогдмуйн гадна талд нь RGB өнгөт ирмүүс бүхий нэг талд нь эсвэл хоёр талд нь бүхий хүрээ
⑦ Сонгогдмуйн дотоод гэрэлтүүр комплект — таны график хүрээнд гэрэл үүсгэхүүр
⑧ Алуминиум хүрээний олон өнгөт хувилбарууд: алуминиум цагаан, зүүшт бүлүүрт цагаан эсвэл хар
⑨ Төлөөлөх Оксфордын сумка — хөнгөн, зөөхөд тохиромуйн
Сонгогдмуйн дотоод гэрэлтүүр комплект нь LumaFrame LED гэрэлтүүр төлөөлөх хавтасны дотор та хэвлүүлсэн графикийн ард гэрэл үүсгэхүүр. RGB гадна талын хүрээ стандарт хүрээ бөлгөөн юм; дотоод LED гэрэлтүүр нь бүх графикийн хавтасыг гэрэлтүүр, үүнээс үүднээр өнгө, зураглал, брэнднинг илүү тод, нөлөөлөхүүр харагдах болой, үзүүлэлтийн талбай, дэлгүүр, бага гэрэлт орчинд.
Энэ шинэчлэл нь таны тоолуур дисплейн хамгийн сүүлдхүүн визуал нөлөөг олж авахын тулд идэал юм. Дотоод гэрлэлтгүйгээр зураг нь бага зэрэг тарнир харагдах болой, харин сонгомуйн гэрлэн зурвасны комплект нь хэвлэмүүр дисплейг илүү төвдүүр гэрлэлттэй, нүүрсний төвдүүр дүрслэлтэй хийдэг. Энэ нь премиум түүнчлэн гэрлэлттэй тоолуур дисплейг хүсэж буй брендүүдийн тулд гайхалтай сонголт юм — нөлөө үзүүлэх чадварын нэмэлт түвшин, ажиглагчдын анхаарлыг татаж, ялгаран харагдах чадварын нэмэлт түвшин. Түүнчлэн үзүүлэлтийн тавцан, дэлгүүрүүд, хүлээлтийн танхим, бүтээдүүрийн дисплейн тавцан газруудад идэал юм.

Chromix RGB Хүрээ LED Лайтбокс Тоолуур дисплейг ижил гэрлэлттэй дисплейн цуглуулмасаас 120 мм-ийн RGB хүрээний ард хүрээгтэй хослуулж, илүү нөлөө үзүүлэх үзүүлэлтийн эсвэл дэлгүүрт суурьшмуйн бүтээдүүр үүсгэнэ. LED Лайтбокс Дисплейн Суурь, танд тоолуур дисплейн орчимд координацилан бүтээдүүр хүрээ үүсгэх хувиршмуйн сонголтууд үүрдэг.
SEGPRO гэрлэлтийн хайрцаг системтэй адил, RGB Frame Counter-ийг тусдаа ашиглах боломжтой, мөн олон тооны счетеруудыг хослуулан L-хэлбэрийн дисплейн счетерууд үүсгэх боломжтой. Бүх профилууд модульд хийгдсэн тул түүнийг богино хугацаанд суурилуулж болой. Давтагдаж ашиглаж болой коммерциал зориулалттай төвөгтүй бүтээсэн Оксфордын сумкаар түүнийг хөтлөх хялбар.
Гэрэл нь таны постерийг ялгаатай болгоно
Chromix™ RGB хүрээлэн бүрхүүлдүүр зориулж:
① Торгуудын үзүүлэлт
② Далайн дүрсүүлэлт
③ Дэлгүүрт хувиргах үйл ажиллагаа
④ Хүртэмүүр дэлгүүрүүд
⑤ Бүтээдүүрүүдийн танилцуулалт
⑥ Сүүдэр ба санаа бүтээх газрууд
⑦ Бренд маркетингийн арга хэмжээ
Далайн дүрсүүлэлт юм уу үзүүлэлтүүдийн аль нь бүүр, эднүүд RGB хүрээлэн бүрхүүлдүүрсүүд визуал нөлөөллийг нэмэгдүүрнүүр, мөн брендийн дүрсүүлэлтийн үүрэг гүйцэтгэнэ.

Lintel-ээр Хөгжлийг Дэмжих















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














