Chromix RGB-kantramme Counter LT-ALF120F-TA
Lintelen 120 mm Chromix TM RGB-ramme-bord har dynamisk RGB-belysning, montering uten verktøy, fjernkontroll og et bordplate med trådløs lading. Dens kobberbaserede ledende struktur krever ingen eksterne vekselstrømskabler. Den støtter både dobbeltsidige og enkelsidige SEG-stoffgrafikkvisninger for å fremheve ditt merke, og når den kombineres med modulære LED-stripa, oppnås perfekt enhet mellom SEG-lysboksen og RGB-kantramme-bordet.
Spesifikasjoner
| Varenr. | LT-ALF120F-TA |
| Størrelse: | 1000x1000mm |
| Grafisk størrelse: | 917 × 917 mm |
| Pakkesize: | 470 × 210 × 1150 mm |
| N.V.: | 11.5kgs |
| Vekt brutto: | 17,5 kg |
| PC/CTN: | 1CTN |
| LED-kantramme-tykkelse: | 120mm |
| Inngangsspenning: | 100-240V / 50-60Hz |
| Utgangsspenning: | 24 V / 8,3 A |
| Effekt: | 200W |
| Levtid: | 50000timer |
| Fastmontering av plakater: | SEG |
| Ink for plakatutskrift: | UV/Varmetransfér/Direkteinjeksjonstrykk |
| Plakatmateriale: | Stoff |
| Sertifikat: | CE, RoHS |
Fordel
120 mm Chromix RGB-rammeanteller er designet for utstillinger, arrangementer, butikkområder og kampanjer. Den slanke 120 mm rammen og den fjernstyrbare RGB-rammen skaper et øyefangende merkevarefokuspunkt og kan tilpasses ulike kampanjer, lokaler eller merkevarefarger. Basert på SEGPRO Light Box Counter-monteringsstrukturen støtter den montering uten verktøy og har dobbeltsidig kant-RGB-belysning. Gjør statiske utstillinger dynamiske. I forhold til standard SEG-lysboksutstillingskasser tilbyr denne RGB-rammeantelleren dynamiske, fargede belysningseffekter for å forbedre reklameeffekten og tiltrekke seg mer oppmerksomhet fra besøkende.
① 120 mm aluminiumsramme, snap-lock-design, montering uten verktøy, gjenbrukbar konstruksjon
② RGB-ramme og SEG-stoffgrafikk monteres på 3 minutter
③ RGB-fjernkontroll (64 nyanser og 8 dynamiske belysningsmodi), skjult RGB-kontrollboks
④ Trådløs lader integrert i bordplaten
⑤ Valgfri enkelt- eller dobbeltsidig trykket SEG-stoffgrafikk
⑥ Valgfritt enkelt- eller dobbeltsidig RGB-kantramme
⑦ Valgfritt internt lysstripssett for å belyse grafikken fra baksiden
⑧ Flere farger på aluminiumsrammen er tilgjengelige, inkludert aluminiumssølv, pulverlakkert hvit eller svart
⑨ Koffert av Oxford-stoff, lett å bære
Det valgfrie interne lysstripssettet er utformet for å belyse den trykte grafikken fra innsiden av LumaFrame LED-lysboksen for counter, noe som skaper et lysere og mer levende visningsflate. Mens RGB-ytre rammen inkluderes som standard, bidrar det interne LED-stripen til å belyse hele grafikkpanelet, slik at farger, illustrasjoner og merkevarepresentasjon fremstår tydeligere og mer inntrykksgivende i messehallar, butikkområder og områder med svakere belysning.
Denne oppgraderingen er ideell hvis du ønsker den sterkeste visuelle effekten fra displyet ditt på disken. Uten intern bakgrunnsbelysning vil grafikken virke litt mørkere, mens det valgfrie lysstripensettet gir utskriften liv med en jevnere belyst overflate. Det er et utmerket valg for merker som ønsker å oppnå et premium-baklyst disply på disken med ekstra presens og sterkere inntrykk. Ideelt for messestander, salgsrom, resepsjonsområder og produktdisplayområder.

Kombiner Chromix RGB-ramme LED-lysboksdisply på disken med en tilsvarende 120 mm RGB-rammebakgrunn fra samme rekke av belyste display for å skape en mer inntrykksgivende messe- eller butikkoppstilling. LED-lysboksdisplaystativ, som gir deg fleksible alternativer for å lage en koordinert, merkebasert bakgrunn rundt disken din.
Som SEGPRO-lysboksen kan RGB-rammetelleren brukes selvstendig eller kombineres med flere tellere for å lage L-formede utstillingsdisplayer. Ettersom alle profiler er modulære, kan den settes opp på kort tid. Den er lett å transportere med en handlevogn og en Oxford-sekk for gjentatt kommersiell bruk
Lys gjør plakaten din annerledes
Chromix™ RGB-rammeantalleren er designet for:
① Messestand
② Butikkskranke
③ Shoppingcenter-promosjoner
④ Pop-up-butikker
⑦ Produktlanseringer
⑤ Barer og underholdningssteder
⑥ Merkevaremarkedsføringsarrangementer
Uansett om de brukes i butikker eller på utstillinger, forsterker disse RGB-rammeantallerne det visuelle inntrykket og skaper engasjerende merkevareopplevelser.

Drive Growth With Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














