Chromix RGB kantramme-disk med hylle LT-ALF120F-TA2
Lintelen 120 mm Chromix™ RGB-ramme-bordkasse egenskaper 120 mm aluminiums RGB-rammer parret med en hylle designet for montering uten verktøy. Den gir dynamiske RGB-belysningseffekter, trådløs fjernkontroll for bytting av RGB-farger og integrert lagringsfunksjonalitet. Støtter enkeltsidige SEG-stoffgrafikker for å fremheve merkevarebilder og er utstyrt med modulære LED-belysningsstriper, noe som gir en sømløs sammensmelting av SEG-belysningsbordkasse og RGB-kantramme-bordkasse.
Spesifikasjoner
| Varenr. | LT-ALF120F-TA2 |
| Størrelse: | 1000x1000mm |
| Grafisk størrelse: | 917 × 917 mm |
| Pakkesize: | 470 × 330 × 1150 mm |
| N.V.: | 26,5 kg |
| Vekt brutto: | 32.5kgs |
| PC/CTN: | 1CTN |
| LED-kantramme-tykkelse: | 120mm |
| Inngangsspenning: | 100-240V / 50-60Hz |
| Utgangsspenning: | 24 V / 8,3 A |
| Effekt: | 200W |
| Levtid: | 50000timer |
| Fastmontering av plakater: | SEG |
| Ink for plakatutskrift: | UV/Varmetransfér/Direkteinjeksjonstrykk |
| Plakatmateriale: | Stoff |
| Sertifikat: | CE, RoHS |
Fordel
Den Lintel 120 mm Chromix™ RGB-ramme-bordkasse med hylle er en RGB-lysramme med dynamisk RGB-kantbelysning og integrert hylle. Den støtter enkeltsidig RGB-kantbelysning og enkeltsidige SEG-stoffgrafikkvisninger, og inkluderer intern hyllerom egnet for å vise frem produkter, brosjyrer eller andre gjenstander. Denne enheten er ideell for bruk på messer, reklamekampanjer og i butikkskifter.
① 120 mm aluminiumsramme, snap-lock-design, montering uten verktøy, gjenbrukbar konstruksjon
② Montering av RGB-ramme og SEG-stoffgrafikk på 5 minutter
③ RGB-fjernkontroll (64 nyanser og 8 dynamiske belysningsmodi), skjult RGB-kontrollboks
④ Trådløs lader integrert i bordplaten
⑤ Enkeltsidig SEG-stoffgrafikk med trykk
⑥ Enkeltsidig RGB-kantramme
⑦ Valgfritt internt lysstripssett for å belyse grafikken fra baksiden
⑧ Flere farger på aluminiumsrammen er tilgjengelige, inkludert aluminiumssølv, pulverlakkert hvit eller svart
⑨ Koffert av Oxford-stoff, lett å bære
Denne oppgraderingen er ideell for de som ønsker størst mulig visuell innvirkning fra disiplinens utstillingsskranke. RGB-rammen for skranken har dynamisk RGB-belysning som styres via en RGB-fjernkontroll. Du kan enkelt endre farger og belysningsmoduser for å tilpasse dem til merkeidentiteten, kampanjetemaer eller atmosfæren på utstillinger. Denne dynamiske RGB-belysningsdesignet tiltrekker ikke bare oppmerksomhet fra avstand, men forsterker også merkehuskningen og øker effektivt publikumsengasjement på fagmessene og i butikkmiljøer.
Valgfri intern lysstriplinje er designet for å belyse det trykte grafiske bildet fra innsiden av LumaFrame LED-lysboksen for skranker, noe som gir et lysere og mer levende display. Selv om RGB-yterammen inkluderes som standard, bidrar den interne LED-stripen til å belyse hele grafikkpanelet, slik at farger, illustrasjoner og merkevareidentitet fremstår tydeligere og mer inntrykksgivende i utstillingshallar, butikkområder og miljøer med svakere belysning.
Denne oppgraderingen er ideell hvis du ønsker den sterkeste visuelle effekten fra displyet ditt på disken. Uten intern bakgrunnsbelysning vil grafikken virke litt mørkere, mens det valgfrie lysstripensettet gir utskriften liv med en jevnere belyst overflate. Det er et utmerket valg for merker som ønsker å oppnå et premium-baklyst disply på disken med ekstra presens og sterkere inntrykk. Ideelt for messestander, salgsrom, resepsjonsområder og produktdisplayområder.

RGB-rammen for diskusjonsbord er rask å montere og lettere å transportere. Lintel inkluderer en gratis Oxford-sekk på hjul for oppbevaring og transport. Den 120 mm store Chromix™ RGB-rammen for diskusjonsbord med hylle er effektiv til å tiltrekke seg oppmerksomhet fra kunder som passerer forbi din stand og er mer framspringende enn tradisjonelle diskusjonsbord. De overgår ikke bare vanlige diskusjonsbord i ytelse, men kan også hjelpe din merkevare med å skilla seg ut fra andre trykte visningsløsninger.
Lys gjør plakaten din annerledes
Chromix™ RGB-rammeantalleren er designet for:
① Messestand
② Butikkskranke
③ Shoppingcenter-promosjoner
④ Pop-up-butikker
⑦ Produktlanseringer
⑤ Barer og underholdningssteder
⑥ Merkevaremarkedsføringsarrangementer
Uansett om de brukes i butikker eller på utstillinger, forsterker disse RGB-rammeantallerne det visuelle inntrykket og skaper engasjerende merkevareopplevelser.

Drive Growth With Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN
















