Korniza e Skajit Chromix RGB Counter LT-ALF120F-TA
The Lintel chromix 120 mm TM Korniza RGB për Bordin e Numërimit përfshin dritë dinamike RGB, montim pa vegla, kontrolles me largësi dhe një tavolinë me ngarkim wireless. Struktura e saj e bakrit konduktive nuk ka nevojë për kabllot e jashtme AC. Ajo suporton ekspozita grafike me tela SEG me një apo dy anë për të shfaqur markën tuaj, dhe kur kombinohet me shiritat modulare LED, arrin një bashkim të përsosur midis bordit të numërimit me kuti drite SEG dhe bordit të numërimit me kornizë RGB te skajit.
Specifikimet
| Artikulli Nr. | LT-ALF120F-TA |
| Madhësia: | 1000x1000 mm |
| Madhësia e Grafikës: | 917x917 mm |
| Madhësi embelimi: | 470x210x1150 mm |
| P.S.: | 11.5kg |
| P.B.: | 17.5KG |
| PC/CTN: | 1CTN |
| Trashësia e kornizës me LED: | 120mm |
| Hyrje Tretë: | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Tensioni i daljes: | 24 V / 8,3 A |
| Força: | 200W |
| Vija e shërbimit: | 50 000 orë |
| Fiksimi i posterit: | SEG |
| Tinta për shtypjen e posterve: | Shtypje UV / Transfer nxehti / Injektim direkt |
| Materiali për posterët: | Materiali |
| Sertifikat: | CE, RoHS |
Avantazhi
Numëruesi i Kornizës me Ngjyra RGB Chromix 120 mm është projektuar për ekspozita, evenimente, hapësira tregtare dhe promovime. Korniza e tij e hollë 120 mm dhe korniza e saj me ngjyra RGB që kontrollohet nga largësi krijojnë një pikë fokuse të markës që tërheq vëmendjen dhe mund të personalizohen sipas fushatave të ndryshme, hapësirave apo ngjyrave të markës. Bazuar në strukturën e montimit të Numëruesit të Kutisë së Dritës SEGPRO, ai suporton montimin pa përdorur mjetet dhe ka dritë RGB nga anët e dyfishta. Shndërroni ekspozitat statike në ekspozita dinamike. Krahasuar me kutitë e zakonshme të ekspozitave me dritë SEG, ky numërues me kornizë RGB ofron efekte drite dinamike dhe me ngjyra për të përmirësuar efikasitetin e reklamave dhe tërheqja e më shumë vizitorëve.
① Kornizë alumini 120 mm, dizajn me kapje të shpejtë, montim pa përdorur mjetet, ndërtim i përsëritshëm
② Montimi i kornizës RGB dhe i grafikut të fabric-SEG brenda 3 minutash
③ Kontroll i kornizës RGB nga largësi (64 ngjyra dhe 8 mënyra dinamike drite), kuti e fshehur e kontrollit RGB
④ Ngarkues i pa telë integruar në sipërfaqen e tavolinës
⑤ Grafik i shtypur në fabric-SEG me një ose dy anë, sipas dëshirës
⑥ Korniza e skajit RGB me një ose dy anë, opsionale
⑦ Kit i brendshëm i shiritave të dritës, opsional, për të ndriçuar nga brenda grafikët tuaj
⑧ Disponohen shumë ngjyra të kornizës alumini, përfshirë argjendin e aluminit, të bardhën me mbulim fuqi, ose të zezën
⑨ Çanta e Oksfordit për trollet, e lehtë për transportim
Kiti opsional i brendshëm i shiritave të dritës është projektuar për të ndriçuar nga brenda grafikun e shtypur në LumaFrame LED Lightbox Counter, duke krijuar një faqe shfaqjeje më të ndriçuar dhe më të gjallë. Megjithëse korniza e jashtme RGB përfshihet si standard, shtimi i shiritit të brendshëm LED ndihmon në ndriçimin e tërë panelit grafik, në mënyrë që ngjyrat, veprat artistike dhe identiteti vizual të duket më i qartë dhe më i fuqishëm në hallat e ekspozitave, hapësirat e tregtisë së detajuar dhe ambientet me dritë të ulët.
Ky përmirësim është ideal nëse dëshironi efektin vizual më të fuqishëm nga ekspozita juaj në counter. Pa ndriçim të brendshëm, grafiku do të duket pak më i errët, ndërsa kitu i opsionueshëm i shiritit ndriçues e bën printimin të dallohet me një përfundim më të barabartë të ndriçuar. Është një zgjedhje e shkëlqyer për markat që kërkojnë një ekspozitë të ndriçuar premium në counter me praninë shtesë dhe ndikim të theksuar. Ideal për standet e ekspozitave, showroom-et, zonat e receptionit dhe hapësirat e ekspozimit të produkteve.

Kombinoni Chromix RGB Frame LED Lightbox Counter me një sfond të përshtatshëm 120 mm me kornizë RGB nga e njejta gamë e ekspozitave të ndriçuara, për të krijuar një montim më të fuqishëm ekspozite ose tregtimi. Standi i ekspozitës LED Lightbox, duke ju ofruar mundësi të lëvizshme për krijimin e një sfondi të koordinuar të markës rreth counter-it tuaj.
Si sistemi i lightbox-it SEGPRO, korniza RGB Counter mund të përdoret pavarasisht ose të kombinohet me numër të shumtë kornizash për të krijuar numëratorë ekranesh në formë L. Meqenëse të gjitha profilet janë modulare, ajo montohet në kohë të shkurtër. Është e lehtë për të transportuar me çantë Oxford me rrotulla për përdorim komercial të përsëritur.
Drita e bën posterin tuaj të ndryshëm
Numëruesi i kornizës Chromix™ RGB është projektuar për:
① Stendën e tregtisë së tregut
② Ekspozitat e dyqaneve të qytetit
③ Promovimet në qendrat tregtare
④ Dyqanet e shpejtë (pop-up)
⑤ Lançimet e produkteve
⑧ Barët dhe vendet e argëtimit
⑦ Eventet e marketingut të markave
Pavarësisht nga përdorimi i tyre, a whether for retail or exhibitions, këto numërues kornizash RGB rrisin ndikimin vizual dhe krijojnë përvoja të thella të markës.

Rrituni me Lintel















EN
AR
FR
DE
JA
KO
PT
RU
ES
DA
FI
NO
SV
TL
BG
HR
CS
NL
EL
HI
PL
RO
IW
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
HU
MT
TH
MS
GA
IS
AZ
KA
BN
MN














